Din webbläsare är för gammal
Tyvärr stödjer vi inte den webbläsare du använder. För bästa möjliga upplevelse rekommenderar vi att du uppdaterar din webbläsare eller laddar ner en mer modern.
Lokaltyp
Yta
Nyproduktion
Egenskaper
Filtrera
380 m²
380 kvm i Weda Handelsområde.
160 m²
250 m²
Nu har du möjlighet att hyra en förstklassig lokal i Nykvarns nybyggda och livfulla centrum! Här, i det utrymme där Systembolaget tidigare huserade, erbjuds en unik chans att etablera din verksamhet i en av Stockholmsregionens snabbast växande kommuner. Varför välja Nykvarn? Snabb tillväxt: Nykvarn är en dynamisk och växande kommun med nya bostadsområden, unga familjer och ett ökande antal före
I
5 000–80 000 m²
STOCKHOLM SYD – ditt mest citynära logistikläge! Lokaler på logistiskt drömläge
6 000–13 437 m²
Exklusiv möjlighet att hyra en lager- och logistiklokal med utmärkt tillgänglighet vid E20
255 m²
235 m²
Mycket fin industrilokal i Moraberg
110 m²
240–370 m²
100–4 000 m²
245 m²
Lagerlokal om 245 kvm med egen stor port och lastkaj. Snabbt tillträde möjligt! Lokalen har en öppen planlösning och god takhöjd om ca 6 m. Perfekt för mindre företag som söker smidig lager/logistik med god access. Lokalen har bl.a; -God in/urlastning via lastkaj och stor port. -WC & Pentry -Mindre kontorsdel på entresol -Direkt närhet till påfarten E4/E20 i både södergående och norrgående
50 m²
6 518 m²
Strategisk Lager- & Logistikfastighet i Almnäs
600 m²
62 m²
200 m²
16–70 m²
460 m²
En rejäl industrilokal med fina golvytor och fin takhöjd belägen i populära Weda företagspark.
150 m²
En mycket stilfullt inredd kontorslokal med utmärkta ytor för ex bilskoleverksamhet, showroom, callcenter, utbildning eller lager. Lokalyta om 150 kvm.
612 m²
Ljus modern lokal med både en stor port, kundparkeringar och bra skyltläge!
800–2 400 m²
5 650–11 300 m²
Nyproducerad logistikfastighet i det växande logistiknavet Stockholm Syd
400 m²
En mycket trevlig industrilokal med fina golvytor och hög takhöjd belägen i populära Weda företagspark
Industrilokal i populära Moraberg
45 m²
800–2 700 m²
360–734 m²
Nyproducerade verksamhetslokaler med möjlighet till inhägnad uppställningsyta!
En trevlig industrilokal med bra golvyta och stort entresolplan belägen i populära Weda företagspark.
Med vår bevakning gör vi jobbet åt dig
Matchas med publicerade och opublicerade annonser
Få besked direkt när en träff sker
Helt kostnadsfritt