Din webbläsare är för gammal
Tyvärr stödjer vi inte den webbläsare du använder. För bästa möjliga upplevelse rekommenderar vi att du uppdaterar din webbläsare eller laddar ner en mer modern.
Lokaltyp
Yta
Nyproduktion
Egenskaper
Filtrera
438 m²
Butik eller kontorslokal i Lilla Nääs, som är en del av Nääs slott! Områden har en rik historia av hantverk, konst och kultur i alla dess former. Nu finns möjligheten att vara del av detta, men med fördelen att driva verksamhet i en helt egen byggnad! Tidigare har det bedrivits butik & café, engelsk möbel- och tapetbutik med mera. Huset Lilla Nääs är ca 438 kvm fördelat på tre plan: 170 kvm entrép
163 m²
371 m²
Lokal om cirka 371 kvadratmeter för butiksetablering. Tillgängligt med utmärkt skyltläge mot E20. Flertal parkeringar i direkt anslutning till lokalen
693 m²
Stor lokal uthyres exceptionellt skyltläge! Stor port i markplan 4,7 x 5,7 meter
785 m²
Butikslokal i utmärkt läge i korsningen Kungsgatan-Björksgatan med tillgång till flertalet kund- och personalparkeringar.
522 m²
Lokal om cirka 522 m2 för lager- och verkstadsetablering. Tillgängligt med utmärkt skyltläge mot E20. Parkeringar i direkt anslutning till lokalen
312 m²
Lokal om cirka 312 kvadratmeter samt stora uppställningsytor på inhägnad innergård med adress Eskilstunavägen 16 (Torshälla Huset).
40 m²
Nyrenoverat kontor om cirka 40 kvadratmeter på Björksgatan 9 med reserverade parkeringsplatser.
10–31 m²
Kontorshotell med gångavstånd till stadskärnan, tågstationen och Rinmansparken
13–15 m²
72–105 m²
* Singellänga innefattande endast 18 st lokaler * Två fönster på lokalens kortsida för extra ljusinsläpp * Tillhörande uppställningsyta på ca 50 kvm * Stängel och GSM-grind
168 m²
83 m²
10–100 m²
234 m²
Lättillgänglig lokal nära hamnen
92 m²
215 m²
Kontoret med havet som granne
95 m²
Centralt kontor i Nyköping
205 m²
Kontor i stadskärnan
190 m²
En representativ kontorslokal mitt i Nyköping med vy över storgatan
Centralt placerad lokal endast ett stenkast från storgatan.
201 m²
Kontor i centrala Nyköping med många fördelar
122 m²
Central kontorslokal mitt på storgatan
403 m²
Relativt nybyggd fastighet i attraktivt område
100–300 m²
Nybyggdfastighet i attraktivt område
200–8 000 m²
Nu finns chansen att etablera er verksamhet i nyproducerade industrilokaler i Arnö. Lokalen byggs och anpassas helt efter era behov.
148 m²
Lokalen på 148m2 är fördelat på kontors och mötesytor, samt ett pentry. WC i gemensam entré. 1 trappa/hiss upp
630 m²
Lager, butik och kontorlokal centralt i Nyköping med närhet till resecentrum och E4
60 m²
Tillfälle kontor och eventuellt lager i attraktiv industrifastighet
250 m²
300 kvm kontor
Med vår bevakning gör vi jobbet åt dig
Matchas med publicerade och opublicerade annonser
Få besked direkt när en träff sker
Helt kostnadsfritt