Klostergatan 14 D, Centrala staden, Lund

Paulssons Fastigheter

Annons max

52

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontorHotel Streamline Icon: https://streamlinehq.comhotelStudio / atlejéBook Library 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.combook-library-2Utbildningslokal

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Efter överenskommelse

Här har vi ett riktigt trevligt kontor med personlig karaktär i charmiga Bytaregränd! Denna lokal lämpar sig även utmärkt som mottagning för exempelvis psykolog, coach eller terapeut. Är det istället en lugn men inspirerande miljö för din ateljé, studio eller showroom som önskas - ja, även då har denna lokal sannolikt vad som krävs! På perfekt läge mitt i Lund (med nära till allt!) kommer både du och dina kunder / klienter att stortrivas här. Hör av dig så bokar vi en visning - denna lokal behöver ses på plats!

Om lokalen

Kommun
Lunds kommun
Hiss
Nej
Våning
2
Antal rum
2
Tillträde
Efter överenskommelse
Objektsnummer
41921881

Omgivning

Här är man på bästa läge mitt i Lund city, med allt vad det innebär!

Kommunikationer

3 min promenad till Lund C

Planlösning

Idag fördelas större delen av lokalens yta på två rum, men om du och din verksamhet skulle föredra en annan planlösning löser vi tillsammans det med enkla medel - här finns alla möjligheter att skapa just det ni behöver!

Parkering

Nej

Service

Det mesta finns inom promenadavstånd!

Skyltläge

Alla verksamheter i Bytaregränd får en fin namnskylt i portalerna; både mot Klostergatan och Bytaregatan.

Närliggande företag

Grand Hotel, Broder Jakob, Klostergatan Vin & Deli, Ica Malmborgs m.fl.

Karta

Bilder på lokalen