Din webbläsare är för gammal
Tyvärr stödjer vi inte den webbläsare du använder. För bästa möjliga upplevelse rekommenderar vi att du uppdaterar din webbläsare eller laddar ner en mer modern.
Lokaltyp
Yta
Nyproduktion
Egenskaper
Filtrera
6 074 m²
432 m²
Företagslokaler/Industriradhus på Värmdös absolut bästa läge!
206 m²
52 m²
Vi söker ett trevligt och inbjudande cafékoncept till denna nyproducerade lokal i projektet Hantverkaren, med planerat färdigställande i början av 2025. Här finns möjlighet att skapa en attraktiv mötesplats för boende och besökare i området i en ljus och öppen lokal. Vi välkomnar intresse från caféverksamheter med ett starkt koncept och kvalitativa råvaror. *Observera att vi inte söker verksamh
2 000 m²
Nu erbjuds en unik möjlighet att hyra en egen fastighet vid vattnet, belägen i det natursköna Lännersta sundet i Nacka, bara 13 kilometer från hjärtat av Stockholm. Gammeludden, en fastighet rik på historia och potential, står redo för sitt nästa steg i sin berättelse. Bostaden omfattar 31 lägenheter, var och en med egen WC och, i vissa fall, pentry. Ytterligare faciliteter inkluderar ett storkö
2 400 m²
Uppställningsyta med centralt läge intill Värmdövägen och Centrala delar av Stockholm. Tänkt yta är asfalterad och ytan kan anpassas utifrån behov.
420 m²
124–175 m²
*HEL FASTIGHET* Nu finns chansen att etablera ert företag i det växande industriområdet Ältaberg!
291 m²
27 m²
600 m²
Nu finns möjlighet att förhyra denna lokal om 600 kvm perfekt belägen i anslutning till Sickla köpkvarter.
400 m²
Nu finns möjlighet att förhyra denna lokal om 400 kvm perfekt belägen i anslutning till Sickla köpkvarter.
114 m²
Lokalen är fördelad på två plan, 59 kvm i gatuplan och 55 kvm i källarplan. Gatuplansdelen är helt öppen och i källaren finns förråd, mötesrum, wc samt pentry.
137 m²
Lokalen består av en öppen yta med tillhörande pentry, förråd samt wc med separat dusch.
170 m²
Modern lager- och kontorslokal i Ältaberg – 170 kvm med stor port
1 037 m²
Egen fastighet i Ältaberg!
370 m²
Kombinationslokal för kontor, lager och showroom.
515–603 m²
Hyr lokaler i Saltsjö Pir vid Fisksätra Marina 515-603 kvm. Kontor med härlig sjöutsikt i kombination med lager
7 m²
138 m²
90 m²
Kontor i expansiva Ältaberg
1 405 m²
Egen representativ och påkostad fastighet om 1400 kvm
64 m²
198 m²
460–2 000 m²
Ljus och rymlig lokal på Finnbodavarvsväg 19B, i nuläget studio med cyclorama, perfekt för kreativa verksamheter eller konor.
Med vår bevakning gör vi jobbet åt dig
Matchas med publicerade och opublicerade annonser
Få besked direkt när en träff sker
Helt kostnadsfritt