Vasakronan AB

Konton
Uthyrare
Eva Techel

eva.techel@vasakronan.se

031-743 42 38 / 073-920 10 38

Petra Stråle

petra.strale@vasakronan.se

018-489 20 36 / 070-382 17 23

Katarina Boestad

katarina.boestad@vasakronan.se

08-566 206 63 / 070-968 16 63

Magnus Landvik

magnus.landvik@vasakronan.se

08-566 207 84 / 070-968 17 84

Eva Glans

eva.glans@vasakronan.se

08-566 206 89 / 070-968 16 89

Anneli Dahl

anneli.dahl@vasakronan.se

040-691 71 58 / 070-961 84 02

Otto Jandér

otto.jander@vasakronan.se

08-782 04 11 / 072-550 83 01

Fanny Murén

fanny.muren@vasakronan.se

031-743 42 95 / 072-208 40 25

Alexander Wijkman

alexander.wijkman@vasakronan.se

08-566 206 16 / 072-704 12 60

Magnus Johansson

magnus.johansson@vasakronan.se

040-691 71 49 / 070-259 01 51

Marie Gustavsson

marie.gustavsson@vasakronan.se

031-743 42 09 / 070-871 19 59

Jesper Swedenborg

jesper.swedenborg@vasakronan.se

08-566 207 82 / 070-968 17 82

Elin Forsman

elin.forsman@vasakronan.se

040-691 71 15 / 072-232 11 15

Annie Ferraro

annie.ferraro@vasakronan.se

031-743 42 74 / 072-218 50 64

Emelie Nordstedt

emelie.nordstedt@vasakronan.se

040-691 71 54 / 072-202 71 54

Lykke Ipsen

lykke.ipsen@vasakronan.se

040-691 71 09 / 070-556 87 79

Charlotta Hård

charlotta.hard@vasakronan.se

018-489 20 47 / 072-531 18 47

Artiklar
Lokaler

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Här i vårt unika kontorshotell på plan 12 kan du hyra rum i ...

Visad

Kronhusgatan 11, Centrum

Oavsett om du driver ett enmansföretag, ett nystartat mindre...

Visad

Östra Hamngatan 30-34, Centrum

Smart & Klart är kontorskonceptet för dig som vill flytta in...

Visad

Nordstan,Köpmansgatan 11, Centrum

Vill du testa ett nytt koncept, gå från online till offline ...

Visad

St Eriksgatan 3, Centrum

Två trappor upp i denna vackra fastighet med utsikt över Göt...

Visad

Storgatan 53, Avenyn-Lorensberg

Högt upp i huset finner du denna nyrenoverade lokal med fant...

Visad

Norra Hamngatan 18, Centrum

En liten trevlig helt nyrenoverad rumsindelad lokal på 4:e v...

Visad

Gårdatorget 2, Gårda

Här välkomnas ni av ett ljust kontor med rymlig loungeyta oc...

Visad

Norra Hamngatan 18, Centrum

Välkomna till plan 4 i Thulehuset! Här finner ni en represen...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Västra Hamngatan 10, Centrum

Ta hissen rakt in i lokalen. När du kliver ur hissen är du n...

Visad

Ö Hamngatan 52, Centrum

Vill ni ha kontor mitt i stadens hjärta med utsikt över Kung...

Visad

Kyrkogatan 25, Centrum

En trappa upp på charmiga Kyrkogatan ligger denna fina lokal...

Visad

Packhusplatsen 2, Centrum

En ljus & luftig lokal med stora rum och högt till tak. Härl...

Visad

Gårdatorget 1, Gårda

Välkomna till denna effektiva lokal mitt i Gårda. Här finns ...

Visad

Kungsgatan 32, Centrum

Välkomna till denna trivsamma lokal högst upp i huset. Lokal...

Visad

Östra Hamngatan 52, Centrum

Smart & Klart är kontorskonceptet för dig som vill flytta in...

Visad

Norra Hamngatan 18, Centrum

Välkommen till en ljus och fräsch lokal mitt i city centrum....

Visad

Gårdatorget 1, Gårda

Här har vi nu en fin butikslokal mitt i Gårda med möjlighet ...

Visad

Gullbergs Strandgata 4, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Välkomna till en fin lokal i markplan med stora rum och fräs...

Visad

Gårdatorget 1 och 2, Gårda

Här är en stor lokal mitt i hjärtat av Gårda. Det finns en i...

Visad

Packhusplatsen 2, Centrum

Här är en stor ljus lokal med högt i tak och mycket öppen pl...

Visad