Vasakronan AB

Konton
Kontaktpersoner
Eva Techel

eva.techel@vasakronan.se

031-743 42 38 / 073-920 10 38

Petra Stråle

petra.strale@vasakronan.se

018-489 20 36 / 070-382 17 23

Katarina Boestad

katarina.boestad@vasakronan.se

08-566 206 63 / 070-968 16 63

Magnus Landvik

magnus.landvik@vasakronan.se

08-566 207 84 / 070-968 17 84

Eva Glans

eva.glans@vasakronan.se

08-566 206 89 / 070-968 16 89

Anneli Dahl

anneli.dahl@vasakronan.se

040-691 71 58 / 070-961 84 02

Marie Gustavsson

marie.gustavsson@vasakronan.se

031-743 42 09 / 070-871 19 59

Jesper Swedenborg

jesper.swedenborg@vasakronan.se

08-566 207 82 / 070-968 17 82

Annie Ferraro

annie.ferraro@vasakronan.se

031-743 42 74 / 072-218 50 64

Lykke Ipsen

lykke.ipsen@vasakronan.se

040-691 71 09 / 070-556 87 79

Linda Boman

linda.boman@vasakronan.se

08-566 206 64 / 072-732 02 44

Cecilia Hanner

cecilia.hanner@vasakronan.se

040-691 71 28 / 070-968 30 28

Marlene Vintenius

marlene.vintenius@vasakronan.se

040-691 71 06 / 070-810 05 22

Annie Sternhoff

annie.sternhoff@vasakronan.se

08-566 207 23 / 070-574 17 33

Linda Westersten

linda.westersten@vasakronan.se

08-566 206 04 / 072-454 65 89

Robin Book Taube

robin.book.taube@vasakronan.se

08-566 207 78 / 070-606 63 78

Niklas Simonsson

niklas.simonsson@vasakronan.se

031-743 42 33 / 070-995 11 43

Lokaler

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Här i vårt unika kontorshotell på plan 12 kan du hyra rum i ...

Visad

Kronhusgatan 11, Centrum

Oavsett om du driver ett enmansföretag, ett nystartat mindre...

Visad

Nordstan,Köpmansgatan 11, Centrum

Vill du testa ett nytt koncept, gå från online till offline ...

Visad

Storgatan 53, Avenyn-Lorensberg

Högt upp i huset finner du denna lokal med fantastisk utsikt...

Visad

Östra Hamngatan 30-34, Centrum

Vill ni sitta rumsindelat precis vid Gustav Adolfs torg? Då ...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Västra Hamngatan 10, Centrum

Ta hissen rakt in i lokalen. När du kliver ur hissen är du n...

Visad

Gårdatorget 1, Gårda

Välkomna till denna effektiva lokal mitt i Gårda. Här finns ...

Visad

Gullbergs Strandgata 4, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Välkomna till en fin lokal i markplan med stora rum och fräs...

Visad

Gårdatorget 2, Gårda

Nu finns det möjlighet att hyra ett helt våningsplan om ca 9...

Visad

Norra Hamngatan 22, Centrum

Välkomna till denna stora härliga lokal, totalt nyrenoverad ...

Visad

Vikingsgatan 1-5, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Nu bygger vi Platinan: 60 000 kvm hotell, kontor och event. ...

Visad

Drottninggatan 37, Centrum

Här har vi en helt nyrenoverad lokal som både har stor öppen...

Visad

Fredsgatan 1, Centrum

Här sitter du så centralt det går i Göteborg. Ett nyrenovera...

Visad

Bohusgatan 15, Centrum

Välkomna till Bohusgatan! Nu har vi möjlighet att hyra ut et...

Visad

Storgatan 53, Avenyn-Lorensberg

Smart & Klart är kontorskonceptet för dig som vill flytta in...

Visad

Kungsgatan 32, Centrum

Högst upp i historisk fastighet mitt på den välkända paradga...

Visad

Östra Hamngatan 30-34, Centrum

Alldeles intill Gustav Adolfs torg, Brunnsparken och Nordsta...

Visad

Östra Hamngatan 52, Centrum

Liten lokal med bra planlösning och härlig utsikt. Här sitte...

Visad

Gullbergs Strandgata 8, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Effektiv och trevlig lokal med blandad planlösning. Direkt i...

Visad

Kungspassagen, Kungsg 48, Centrum

Denna lokal är belägen med entré från Kungsgatan 48 med närh...

Visad

Östra Larmgatan 13, Centrum

Här har du den perfekta lilla lokalen som ligger väldigt cen...

Visad

Östra Hamngatan 52, Centrum

Med entré från Östra Hamngatan 52 ligger denna lilla härliga...

Visad