Vasakronan AB

Konton
Uthyrare
Eva Techel

eva.techel@vasakronan.se

031-743 42 38 / 073-920 10 38

Petra Stråle

petra.strale@vasakronan.se

018-489 20 36 / 070-382 17 23

Katarina Boestad

katarina.boestad@vasakronan.se

08-566 206 63 / 070-968 16 63

Magnus Landvik

magnus.landvik@vasakronan.se

08-566 207 84 / 070-968 17 84

Eva Glans

eva.glans@vasakronan.se

08-566 206 89 / 070-968 16 89

Anneli Dahl

anneli.dahl@vasakronan.se

040-691 71 58 / 070-961 84 02

Marie Gustavsson

marie.gustavsson@vasakronan.se

031-743 42 09 / 070-871 19 59

Jesper Swedenborg

jesper.swedenborg@vasakronan.se

08-566 207 82 / 070-968 17 82

Annie Ferraro

annie.ferraro@vasakronan.se

031-743 42 74 / 072-218 50 64

Lykke Ipsen

lykke.ipsen@vasakronan.se

040-691 71 09 / 070-556 87 79

Fanny Hansson

fanny.hansson@vasakronan.se

031-743 42 95 / 072-208 40 25

Cecilia Hanner

cecilia.hanner@vasakronan.se

040-691 71 28 / 070-968 30 28

Marlene Vintenius

marlene.vintenius@vasakronan.se

040-691 71 06 / 070-810 05 22

Robin Taube

robin.taube@vasakronan.se

08-566 207 78 / 070-606 63 78

Daniel Jighede

daniel.jighede@vasakronan.se

031-743 42 24 / 070-453 01 42

Annie Sternhoff

annie.sternhoff@vasakronan.se

08-566 207 23 / 070-574 17 33

Lokaler

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Här i vårt unika kontorshotell på plan 12 kan du hyra rum i ...

Visad

Kronhusgatan 11, Centrum

Oavsett om du driver ett enmansföretag, ett nystartat mindre...

Visad

Nordstan,Köpmansgatan 11, Centrum

Vill du testa ett nytt koncept, gå från online till offline ...

Visad

Storgatan 53, Avenyn-Lorensberg

Högt upp i huset finner du denna nyrenoverade lokal med fant...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Gårdatorget 1, Gårda

Välkomna till denna effektiva lokal mitt i Gårda. Här finns ...

Visad

Gullbergs Strandgata 4, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Välkomna till en fin lokal i markplan med stora rum och fräs...

Visad

Gårdatorget 2, Gårda

Här är en stor lokal mitt i hjärtat av Gårda. Det finns en i...

Visad

Packhusplatsen 2, Centrum

Välkomna till Packhusplatsen 2! Här kan vi nu erbjuda en sto...

Visad

Norra Hamngatan 22, Centrum

Välkomna till denna stora härliga lokal, totalt nyrenoverad ...

Visad

Vädursgatan 6, Gårda

Drivhuset i Gårda är ett öppet, ljust och annorlunda kontors...

Visad

Vikingsgatan 1-5, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Nu bygger vi Platinan: 60 000 kvm hotell, kontor och event. ...

Visad

Östra Larmgatan 15-21, Centrum

Lokal utöver det vanliga! Här har vi en helt nyrenoverad lok...

Visad

Kungsgatan 18/Otterhällegatan 12, Centrum

Här har vi en ljus superfin lokal högt upp på Kungsgatan. Lo...

Visad

Östra Hamngatan 29, Centrum

Här har vi en helt nyrenoverad lokal som både har stor öppen...

Visad

Fredsgatan 1, Centrum

Här sitter du så centralt det går i Göteborg. Ett nyrenovera...

Visad

Vallgatan 14, Centrum

Välkomna till Vallgatan 14! Från den 1 april 2018 kan ni fly...

Visad

Kungsgatan 18, Centrum

Två trappor upp på Kungsgatan 18 kan vi nu erbjuda ett renov...

Visad

Sundbybergsvägen 1, vån 9, Solna

Här finns en ljus lokal högst upp i huset med bra och flexib...

Visad

Kista Science Tower, plan 31, Kista

Välkommen till Kista Science Towers Sky Office. Från Sverige...

Visad

Karlavägen 100 plan 5, Östermalm

Oavsett om du driver ett enmansföretag, ett nystartat mindre...

Visad

Dag Hammarskjölds väg 30, Uppsala Science Park

Smart & klart – enklare blir det inte Det är mycket som går ...

Visad

Kista Entré, plan 5, Kista

Denna härliga lokal om 520 kvm kommer utformas tillsammans m...

Visad