Vasakronan AB

Konton
Uthyrare
Eva Techel

eva.techel@vasakronan.se

031-743 42 38 / 073-920 10 38

Petra Stråle

petra.strale@vasakronan.se

018-489 20 36 / 070-382 17 23

Katarina Boestad

katarina.boestad@vasakronan.se

08-566 206 63 / 070-968 16 63

Magnus Landvik

magnus.landvik@vasakronan.se

08-566 207 84 / 070-968 17 84

Eva Glans

eva.glans@vasakronan.se

08-566 206 89 / 070-968 16 89

Anneli Dahl

anneli.dahl@vasakronan.se

040-691 71 58 / 070-961 84 02

Otto Jandér

otto.jander@vasakronan.se

08-782 04 11 / 072-550 83 01

Therese Tjörneryd

therese.tjorneryd@vasakronan.se

08-566 205 50 / 072-554 83 50

Karin Berg

karin.berg@vasakronan.se

018-489 20 83 / 070-880 38 53

Fanny Murén

fanny.muren@vasakronan.se

031-743 42 95 / 072-208 40 25

Alexander Wijkman

alexander.wijkman@vasakronan.se

08-566 206 16 / 072-704 12 60

Magnus Johansson

magnus.johansson@vasakronan.se

040-691 71 49 / 070-259 01 51

Marie Gustavsson

marie.gustavsson@vasakronan.se

031-743 42 09 / 070-871 19 59

Elin Forsman

elin.forsman@vasakronan.se

040-691 71 15 / 072-232 11 15

Annie Ferraro

annie.ferraro@vasakronan.se

031-743 42 74 / 072-218 50 64

Emelie Nordstedt

emelie.nordstedt@vasakronan.se

040-691 71 54 / 072-202 71 54

Lykke Ipsen

lykke.ipsen@vasakronan.se

040-691 71 09 / 070-556 87 79

Linda Boman

linda.boman@vasakronan.se

08-566 206 64 / 072-732 02 44

Artiklar
Lokaler

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Här i vårt unika kontorshotell på plan 12 kan du hyra rum i ...

Visad

Kronhusgatan 11, Centrum

Oavsett om du driver ett enmansföretag, ett nystartat mindre...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

På 13:e våningen, i Göteborgs landmärke Läppstiftet, finner ...

Visad

Nordstan,Köpmansgatan 11, Centrum

Vill du testa ett nytt koncept, gå från online till offline ...

Visad

St Eriksgatan 3, Centrum

Två trappor upp i denna vackra fastighet med utsikt över Göt...

Visad

Packhusplatsen 2, Centrum

Välkomna till Packhusplatsen 2 som bjuder på charmiga kontor...

Visad

Storgatan 53, Avenyn-Lorensberg

Högt upp i huset finner du denna nyrenoverade lokal med fant...

Visad

Norra Hamngatan 18, Centrum

Trevlig rumsindelad lokal på 4:e våningen precis vid Brunnsp...

Visad

Götgatan 16, Centrum

Välkommen till denna yteffektiva, moderna lokal med entré if...

Visad

Gårdatorget 2, Gårda

Här välkomnas ni av ett ljust kontor med rymlig loungeyta oc...

Visad

Norra Hamngatan 18, Centrum

Välkomna till plan 4 i Thulehuset! Här finner ni en represen...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Lilla Bommen 1-2, Lilla Bommen-Gullbergsvass

Läppstiftet är ett välkänt landmärke och en attraktiv kontor...

Visad

Västra Hamngatan 10, Centrum

Ta hissen rakt in i lokalen. När du kliver ur hissen är du n...

Visad

Ö Hamngatan 52, Centrum

Vill ni ha kontor mitt i stadens hjärta med utsikt över Kung...

Visad

Kyrkogatan 25, Centrum

En trappa upp på charmiga Kyrkogatan ligger denna fina lokal...

Visad

Västra Hamngatan 12, Centrum

Välkomna till en luftig, ljus och härlig lokal med utsikt öv...

Visad

Kista Entré, Knarrarnäsgatan 7, plan 3, Kista

Nu har vi en riktigt häftig, unik lokal att hyra. Vi kallar ...

Visad

Sundbybergsvägen 1, plan 9, Solna

Här finns en ljus lokal med bra planlösning för ett förtag i...

Visad

Kista Science Tower, plan 1-2, Kista

Lokal med egen Entré från gatan med gigantiska fönsterpartie...

Visad

Kista Science Tower, plan 13, Kista

Välkommen till Kista Science Tower och möjligheten att hyra ...

Visad

Kista Science Tower, plan 31, Kista

Välkommen till Kista Science Towers Sky Office. Från Sverige...

Visad