Göteborgsvägen 89, Krokslätt, Mölndal

Krokslätts fabriker

Relier - Real Estate Advisor Göteborg

Annons plus

59

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontor

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Ej angivet

Välkommen till en ljus och trivsam lokal med flexibel planlösning och fina möjligheter att anpassa ytorna efter verksamhetens behov.

Lokalen är belägen på våning 2 och fördelad på tre olika rum. Två av rummen ligger i rad och kan enkelt delas av för att skapa separata arbetsytor, behandlingsrum eller kontor. Ett mindre rum hör till den ena delen av lokalen och ger ytterligare flexibilitet.

Med ingång från två olika håll skapas smidiga möjligheter för både personal och besökare. Glasdörrar och ett fint takfönster bidrar till ett generöst naturligt ljusinsläpp och en luftig känsla.

En ljus och flexibel lokal med många möjligheter – perfekt för exempelvis kontor, mottagning, behandling eller annan verksamhet.

Välkommen att kontakta oss för visning!

Lokaltyper

Small Office Double Building Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Kontor

Shrink 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

59

Expand 3 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

59

Annonsinformation

2026-09-08

42001925

Karta

Bilder på lokalen