Gustaf Anders gata 9, Karlstad

Centrum

•

Newsec

Annons max

415–925 m²

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontor

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Enligt överenskommelse

Nyproducerade kontorslokaler med egen takterrass med svårslagen utsikt över Karlstad!

Inflyttning Q4 2027! Här utvecklas moderna och flexibla kontorslokaler i ett attraktivt läge med närhet till cykelvägar, E18:s på- och avfarter samt resecentrum. Området växer fram som en livfull stadsdel med kontor, gym, restauranger och gymnasium. En plats där arbete och vardag möts på ett inspirerande sätt. Var med från början och forma ert framtida kontor efter era behov och önskemål.

Fastigheten är till stor del uthyrd. Kvar finns husets takvåning högst upp, om totalt 925 kvm kontor på våning 5-6, med privat takterrass och fantastisk utsikt över Karlstad.

Takterrassen hör till takvåningen och tillkommer utöver kontorsytan. Vid förhyrning av hela våningen disponeras den exklusivt.

Vi är flexibla med storleken och kan dela upp ytan från ca 415 kvm. Vid uppdelning utformar vi en lösning kring terrass och gemensamma ytor tillsammans med hyresgästerna.

Välkommen att höra av dig för visning och mer information.

Lokaltyper

Small Office Double Building Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Kontor

Shrink 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

415 m²

Expand 3 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

925 m²

Stairs Ascend Streamline Icon: https://streamlinehq.com

6

Egenskaper

Lift Streamline Icon: https://streamlinehq.com liftHiss

Villkor lokal

Ej angiven

Enligt överenskommelse

Annonsinformation

2026-10-07

42002868

Karta

Bilder på lokalen