Din webbläsare är för gammal
Tyvärr stödjer vi inte den webbläsare du använder. För bästa möjliga upplevelse rekommenderar vi att du uppdaterar din webbläsare eller laddar ner en mer modern.
Lokaltyp
Yta
Nyproduktion
Egenskaper
Filtrera
1 650 m²
Möjlighet att utveckla unik miljö i det gamla Garnisonssjukhuset.
260 m²
Lokal på 255kvm ledig fr o m 1 Juli -23 (Ev. tidigare efter överenskommelse)
120 m²
I lokalen finns ett stort utrymme varav en garagdel för 1 personbil. Ett mindre rum som kan användas som kontor, Dessutom finns pentry, toalett med dusch samt omklädningsrum. Fiber finns indraget.
60 m²
200–400 m²
6 333 m²
Utmärkt logistikläge med plats för både nya och befintliga företag!
300 m²
2 810 m²
Industri- och lagerfastighet med möjlighet till snabbt tillträde
15–200 m²
250–1 750 m²
100 m²
Möjlighet att anpassa lokalen utifrån ny verksamhet.
700 m²
95 m²
10–200 m²
600–1 600 m²
107 m²
1–852 m²
8 706 m²
Välbyggd lager- och Industrifastighet på Baggebo Industriområde i Tibro
69 m²
Nu finns möjligheten till en trevlig och anpassningsbar butikslokal i centrala Motala. Alldeles intill Stora Torget - Välkomna på visning!
215 m²
Mycket fin och karaktäristisk butiks-/kontorslokal i Motala city! Perfekt läge för verksamhet inom tjänstesektorn.
149 m²
4 500 m²
Nu finns möjlighet att bygga för framtiden i expansiva Bråstorp.
370 m²
Mycket fin och karaktäristisk butiks-/kontorslokal med ypperliga skyltmöjligheter! Perfekt för verksamheter inom tjänstesektorn.
172 m²
Butikslokal med ett av de bästa A-lägena i Motala city!
153 m²
Ca 153 kvm ledig kontors-/butiksyta belägen i Motala City! Stort skyltfönster ut mot gågata som ger den etablerade verksamheten en synlighet!
140 m²
130 m²
Trevlig lokal med potential. Renovering kommer att ske i samråd med ny hyresgäst.
990 m²
I området Kvarnbacken finns en bred blandning av företag med närhet till bostäder och centrumkärnan.
Med vår bevakning gör vi jobbet åt dig
Matchas med publicerade och opublicerade annonser
Få besked direkt när en träff sker
Helt kostnadsfritt