Jönköpings Kommun

Konton
Uthyrare
Oscar Palm

Oscar@bxbdesign.se

070-611 16 40 / 070-611 16 40

Ulrik Rosklint

ulrik.rosklint@corem.se

072-319 95 00 / 072-319 95 00

Anna Hackberg

anna.hackberg@lfj.se

072-535 90 02 / 072-535 90 02

Johan Weimer

johan@karlstromsfastigheter.se

036-71 09 39 / 070-350 01 64

Lars Lundahl

lars@juneexpress.se

036-71 88 33 / 070-612 12 80

Patrick Abrahamson

patrick@vattersnas.se

072-577 88 89 / 072-577 88 89

Birgitte

kontakt@s-24.dk

93 90 02 19 / 93 90 02 19

Thomas Andersson

thomas.andersson@svenskfast.se

070-871 18 83 / 070-871 18 83

Mathias Alm

mathias@vattersnas.se

031-778 12 70 / 070-877 85 53

Niklas Järvhammar

niklas@fastighet-lustgarden.se

036-16 55 50 / 070-930 55 50

Anders Mårtensson

anders.martensson@quadrent.se

036-440 04 95 / 070-974 99 95

Jan-Erik Haug

jan-erik.haug@jernhusen.se

070-305 70 85 / 070-305 70 85

David Hjalmarsson

david.hjalmarsson@quadrent.se

070-197 45 54 / 070-197 45 54

Peter Hjert

peter.hjert@hokerumfastigheter.se

073-615 14 34 / 073-615 14 34

Marc Lithman

marc@hst.nu

070-916 12 82 / 070-916 12 82

Tommy Grek

tommy.grek@willhem.se

036-777 91 62 / 072-988 71 08

Caroline Jones

caroline@jonesandpartner.se

070-844 65 60 / 070-844 65 60

Janne

janne@nivika.se

077-022 01 56

Kerstin Kjellgren

kerstin.kjellgren@jernhusen.se

08-402 84 88 / 072-229 12 06

Stefan Berg

stefan.berg@ocab.se

070-818 88 11 / 070-818 88 11

Pernilla Andersson

pernilla.andersson@eu.jll.com

073-146 31 12 / 073-146 31 12

Artiklar
Lokaler

Solåsvägen 22, Ljungarum

Kontor i 2 plan med annorlunda planlösning. Kontoret på plan...

Visad

Fordonsvägen 17, Haga

Gatuadress: Fordonsvägen 17 Kommun: Jönköping Postnummer: 55...

Visad

Barnarpsgatan 19, Jönköping väster

Mitt på väster finns nu möjlighet att hyra flexibla kontorsl...

Visad

Barngårdsgatan 11, Torsviks industriområde

Kontorsrum uthyres styckvis. Plan 2, ej hiss. Hyresgäster de...

Visad

Soldattorpsgatan 3, Ljungarum

I allra bästa skyltläge finns denna möjligheternas lokal. Id...

Visad

Barnarpsgatan 17, Västra centrum

Mindre butik med bästa skyltläge utmed Barnarpsgatan.

Visad

Birkagatan 38, Centrum

Lokal i två plan. På övre plan som är ett entresolplan finns...

Visad

Birkagatan 38, Österängen

Vi erbjuder lösningar åt företag som behöver ett extra eller...

Visad

Bangårdsgatan 23, Väster City

Hela området är livligt trafikerat då det tillsammans med A6...

Visad

Bangårdsgatan 1, Jönköping

I Jönköping på Ljungarumsområdet finns en mycket fin butik m...

Visad

Borgmästargränd 6, Öster City

Centralt beläget kontor på bästa adress. 102 väldisponerade ...

Visad

Bangårdsgatan 3, Jönköping

I Jönköping på Ljungarumsområdet finns en mycket fin butik m...

Visad

Borgmästargränd 5, Jönköping

Fastigheten är belägen mitt i centrala Jönköping utmed gågat...

Visad

Bangårdsgatan 7, Solås center

Butikslokal på ca 560 kvm i bästa läge utmed Bangårdsgatan. ...

Visad

Bultvägen 4, Ljungarum

I centrala ljungarum finns nu en fin lagerlokal om 515 kvm m...

Visad

Bultvägen 4, Ljungarum

Lagerdel mellanca 500-1200 kvm samt att i ena delan går det ...

Visad

Bultvägen 8, Vättersnäs

Flexibel lokal på 220 kvm med närhet till busshållplats, res...

Visad

Bultvägen 4, Ljungarum

Nu finns möjligheten att hyra lager om 1027 kvm. Lagret har ...

Visad

Datorgatan 1, Vättersnäs

Huset är uppdelat på 6 plan och varje plan har ca 550 kvm. T...

Visad

Bultvägen 4, G:a flygfältet

Hyresledigt finns nu denna mycket fina lagerlokal med bra lj...

Visad

Datorgatan 1, Centrum

Ljusa kontor om ca 200 kvm. Uppdelat i flera rum . Gott om p...

Visad