Torsgatan 3, Stockholms City, Stockholm

Bonnier Fastigheter AB

Annons plus

105

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontor

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Enligt överenskommelse

Effektiv yta högst upp i huset med utsikt över Lilla Bantorget och Karlbergskanalen

Ett stenkast från centralen och Arlanda Express ligger detta fantastiska totalrenoverade stationshus från 1890-talet. Här möte originaldetaljer med moderna kontorsytor.

Du välkomnas in direkt i lokalen med pentry och lounge. Lokalen är ljus med fönster i tre väderstreck. Med plats för 8-10 arbetsplatser och mötesrum. Utanför fastigheten finns ett öppet torg med restauranger och närservice.

Lokaltyper

Small Office Double Building Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Kontor

Shrink 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

105

Expand 3 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

105

Stairs Ascend Streamline Icon: https://streamlinehq.com

3

Byggnad

Construction House 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com construction-house-1

1873

Egenskaper

Lift Streamline Icon: https://streamlinehq.com liftHiss

Villkor lokal

Enligt överenskommelse

Omgivning

Lilla Bantorget är beläget intill grönskande Norra Bantorget och granne med Clarion Hotel Sign.

Närservice: Hyresgäster hos Bonnier Fastigheter har förmånen att nyttja våra Business Center i Stockholm och Uppsala. Där erbjuder vi en hållbar och flexibel lösning med tillfälliga arbets- och mötesplatser i inspirerande miljöer. Läs gärna mer på www.bonnierfastigheter.se.

Kommunikation

T-Centralen och Centralstationen ligger 500 m från lokalen. Buss 1, 53, 61 och 75 samt buss 591, 592, 593, 595, 598, 697 passerar i närheten. Om man kommer med bil till fastigheten finns garage under hotell Clarion Sign.

Annonsinformation

2025-02-28

41986407

Karta

Bilder på lokalen