Västra Strandgatan 2, Kungälv

Relier - Real Estate Advisor Göteborg

Annons plus

70

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontor

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Ej angivet

Välkommen till en trivsam och flexibel kontorslokal med ett läge som kombinerar närhet till natur och mycket goda kommunikationer. Här får ni en arbetsmiljö med utsikt över en trevlig park, samtidigt som ni har både lunch och träning bekvämt inom räckhåll.

I fastigheten finns en populär lunchrestaurang – perfekt för en god och smidig lunch utan att behöva lämna huset. Direkt intill ligger dessutom Nordic Wellness, vilket gör det enkelt att få in träningen före, under eller efter arbetsdagen.

Lokalen har tidigare varit disponerad med ett större rum samt två mindre rum, men planlösningen kan anpassas efter verksamhetens behov. Oavsett om ni söker öppna ytor, separata arbetsrum eller en kombination finns goda möjligheter att skapa en arbetsplats som passar just er verksamhet.

Läget är mycket lättillgängligt med goda kommunikationer både med buss och bil. E6 nås på bara någon minut, vilket ger smidiga pendlingsmöjligheter oavsett färdriktning. För både medarbetare och besökare finns gott om parkeringsmöjligheter.

Som hyresgäst får ni även tillgång till kontorshotellets gemensamma ytor, vilket skapar ytterligare flexibilitet och möjlighet till en levande och professionell arbetsmiljö.

En komplett kontorslösning med ett attraktivt läge, flexibel planlösning och bekvämligheter som förenklar arbetsdagen. Välkommen att upptäcka möjligheterna!

Lokaltyper

Small Office Double Building Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Kontor

Shrink 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

70

Expand 3 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

70

Annonsinformation

2026-08-20

42001501

Karta

Bilder på lokalen