Korsgatan 2, Industrilandskapet, Norrköping

Corem Property Group

250

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontor

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Ej angivet

Vindsvåning i öppet landskap med utsikt över Strömmen

Välkommen till Korsgatan 2. Här erbjuds en kontorslokal bestående av öppet landskap, pentry och konferensrum med moderna materialval. Lokalen har en mysig och hemtrevlig känsla med snedtak och synliga takbjälkar. Här hittar du både takfönster och vackra vindsfönster med utsikt över Strömmen. Kontorsytan är fördelad på två större ytor som delas av med glas och pentry.

En lokal som måste ses för att få den rätta känslan! Kontakta oss gärna för mer information eller för att boka en visning.

Lokaltyper

Small Office Double Building Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Kontor

Shrink 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

250

Expand 3 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

250

Omgivning

Industrilandskapet i Norrköping sträcker sig längs Motala ström och ligger intill vackra Åbackarna. Området domineras av strömmens forsande vatten och kringliggande industribyggnader som bevarats exteriört och idag är anpassade för annan verksamhet. Här befinner du dig i direkt närhet till idrottsarena, Folkets Park samt Campus Norrköping med tillhörande Linköpings Universitet. I området finns all önskvärd service så som gym, butiker, restauranger, frisör och apotek.

Parkeringsmöjlighet: Finns att hyra i anslutning till lokalen.

Annonsinformation

2023-11-17

41967101

Karta

Bilder på lokalen