Salagatan 18 A-B, Uppsala

Bonnier Fastigheter AB

Annons plus

500

Building 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.comKontor

Hyra: Ej angiven

Tillträde: Ej angivet

Nyrenoverade kontor i Tellus

Huset ska genomgå en fullständig omvandling för att tillmötesgå dagens behov och förväntningar på kontorslokaler. Lokalstorlekarna anpassas, dvs 500 kvm kan justeras både uppåt och nedåt i storlek. Tekniken byts ut, ytskikten uppdateras och huset fylls ånyo med liv och rörelse. I den välkomnande entrén möts du av personalen i Bonnier Fastigheter Business Centers reception. Här finns även konferens och mötesrum för hyresgästerna att nyttja vid behov. Ett bra sätt att effektivisera egna ytor och använda de gemensamma vid behov. Samma möjlighet till service finns på fler platser i Uppsala och Stockholm. När solen skiner kanske takterrassen lockar. Hit är alla i huset välkomna för att slå upp datorn eller ta en paus med kaffe i handen. Terrassen är möblerad och fri att använda.

Lokaltyper

Small Office Double Building Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Kontor

Shrink 2 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

500

Expand 3 Streamline Icon: https://streamlinehq.com

500

Byggnad

Construction House 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com construction-house-1

1900

Villkor lokal

Ej angiven

Omgivning

Parkeringsmöjlighet: Cykelfabriken erbjuder parkeringsplatser både utomhus och i garage. För elbilsförare finns även laddmöjligheter.

Planlösning

Lokalen anpassas efter kunden behov inkl att samtliga ytskikt uppdateras. Generellt hög standard av materialval. Planskissen är förslag och utformas i samråd med tillträdande hyresgäst.

Annonsinformation

2026-08-21

42001518

Karta

Bilder på lokalen