Uddevalla kommun

Konton
Kontaktpersoner
Tomas Rydsmo

tomas.rydsmo.lju@folkbildning.net

0522-68 69 12 / 073-644 65 00

Lena Lilja

info@riverside.nu

076-898 50 02 / 076-898 50 02

Maciej Uusitalo

maciek@infab-ua.se

070-720 80 41 / 070-720 80 41

Sten Fredholm

sten.fredholm@autometal.net

070-090 08 70 / 070-090 08 70

Thomas Peterson

thomas.peterson@telia.com

0522-211 05 / 073-521 46 00

Per Dahlman

per@pardhman.se

072-587 66 77 / 072-587 66 77

Tom Jensen

tom@eurocoast.se

070-393 11 11 / 070-393 11 11

Marianne Jonsson

mariannejonsson@viura.se

070-561 44 25 / 070-561 44 25

PO Fastigheter

info@pofastigheter.se

031-49 17 18 / 031-49 17 18

Håkan Almqvist

hakan.almqvist@rorvarme.se

070-631 14 39 / 070-631 14 39

Conny Kristoffersson

conny@mortenskrog.se

070-870 73 24 / 070-870 73 24

Stefan Larsson

bygglarsson@live.se

0522-162 57 / 070-586 38 59

David Järevik

david.jarevik@gotenehus.se

031-89 54 64 / 072-710 79 63

Moa Karlsson

moa.karlsson@smalandsvillan.se

070-601 79 68 / 070-601 79 68

Robin Qvarfordt

robin@idealbilar.se

070-607 39 81 / 070-607 39 81

UllaBritt Lindholm

lindholm.ullabritt@telia.com

0522-51 14 44 / 070-778 29 77

Lokaler

Ljungskile Folkhögskolan, Ljungskile

Går att använda som kontor eller utbildningslokal.

Visad

Kungsgatan 20, Centrum

Kontorslokal 188kvm, vån 2, tillträde efter överenskommelse

Visad

Kungsgatan 18, Centrum

Inflyttningsklar Kontorslokal 159 kvm plan 1 kan även samman...

Visad

Södra Vägen 2, Uddevalla

Visad

Vällebergsvägen, Ljungskile

Tidigare Sprudla

Visad

Valhallavägen 12, Uddevalla

Entre plan med bankvalv mm.

Visad

Stureholmsvägen 4, Uddevalla

Verkstadslokal

Visad

Stureholmsvägen 4, Uddevalla

Kan hyras möblerat med utrustning för TV produktion

Visad

Stureholmsvägen 4, Uddevalla

Öppen lösning

Visad

Södra Järnvägsgatan 2, Centrum

Lämplig som hobbylokal,lager, förråd.

Visad

styrmansgatan 1, Uddevalla

Butikslokal med förråd och toalett. Lokalen har tre rum och ...

Visad

Stureparksvägen 1, Uddevalla

STENAB har denna kontorslokal belägen på Groröds industriomr...

Visad

Stureparksvägen 1, Uddevalla

STENAB har denna kontorslokal belägen på Groröds industriomr...

Visad

Vällebergsvägen 12, Ljungskile

Visad

Göteborgsvägen 11, Uddevalla

Vi planerar för kontor i byggnaden där vi har byggt Biostade...

Visad

Junogatan 7, Uddevalla

Visad

Kilbäcksgatan 29, Centrum

Lagerlokal Kilbäcksgatan 29/ (Fd Kökshörnan)

Visad

Museigatan 2, Centrum

Kontorslokaler på Möteplats RIVERSIDE, gemensamt kök och säl...

Visad

Herrestads Torp 353, Uddevalla

Butikslokal med externt läge, egen automatentré från den sto...

Visad