Fastighets AB Balder

Konton
Uthyrare
Susanna Essunger

Susanna.Essunger@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 52

Madeleine Norrby

Madeleine.norrby@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 34

Peter Liljeros

Peter.Liljeros@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 47

Malin Andersson

malin.andersson@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 54

Daniel Fredlund

daniel.fredlund@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 51

Lotta Lennerö

Lotta.Lennero@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 41

Max Hultin

max.hultin@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 26

Maria Ljungberg

maria.ljungberg@balder.se

020-15 11 51 / 0520-47 30 98

Lizet Schoultz

lizet.schoultz@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 36

Liselott Pålsson

Liselott.Palsson@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 32

Uthyrning Sundsvall

info.sundsvall@balder.se

020-15 11 51 / 060-55 45 29

Roger Tång

roger.tang@balder.se

020-15 11 51 / 054-14 81 82

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Tomas Lindqvist

tomas.lindqvist@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 85

Hyresavdelningen Gävle

info.gavle@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 81

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Lena Fagerland

Lena.fagerland@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 71

Dennis Rosvall

Dennis.rosvall@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 38

Kristian Björkman

Kristian.Bjorkman@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 89

Jacob Trattner

jacob.trattner@balder.se

020-15 11 51 / 031-83 94 71

Henrik Åborn

Henrik.aborn@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 16

Björn Åberg

Bjorn.Aberg@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 38

Uthyrning Göteborg

031-83 94 00

Uthyrning Stockholm

08-508 837 00

Kevin Holgersson

kevin.holgersson@balder.se

020-15 11 51 / 031-83 94 88

Artiklar
Lokaler

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Trevlig butikslokal mitt på Torslanda Torg. Butiken kan dela...

Visad

Torslanda torg 2, Hisingen

Butikslokal om ca 75 kvm belägen på Torslanda Torg. Lokalen ...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Välkommen att hyra en större yta på Torslanda Torg. Yta för ...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Trevliga kontorslokaler med närhet till leden. Med sitt läge...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Trevlig och yteffektiv kontorslokal om ca 147 kvm finns att ...

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Sofierogatan 3 D, Gårda

Välkommen till Kanold kontorshotell. Bra läge med närhet til...

Visad

Norra Hamngatan 36, Centrum

Yteffektivt kontor med fina ytskikt om 140 kvm mitt i centra...

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Yteffektiv kontorslokal med bra läge i Marieholm. Här kan ...

Visad

Andra Långgatan 29, Centrum

Trevligt och ljust kontor med mycker bra läge i Linnéområdet...

Visad

Doterödsvägen 40, Doteröd

Lager att hyra i Doteröds industriområde. I utkanten av cent...

Visad

Datavägen 12 A, Högsbo/Sisjön

Yteffektivt och trevligt kontor mitt i hjärtat av Sisjön. Mö...

Visad

Drottninggatan 69, Centrum

Väldigt trevlig och fräscht kontor om 146 kvm mitt i central...

Visad

Drottninggatan 69, Centrum

Nu finns 94 kvm at hyra på Drottninggatan 69. Adressen är ul...

Visad

Exportgatan 47 B, Hisingen

Fräscht kontor i två våningar, ytan är ca 377 kvm. Lokalen h...

Visad

Fabriksgatan 7, Gårda

Mycket fräsch och ljus kontorslokal med öppen planlösning oc...

Visad

Fabriksgatan 7, Gårda

Stort och riktigt fint kontor som breder ut sig på våning 4 ...

Visad

Första Långgatan 28, Centrum

Välkommen till en fin kontorsyta med effektiv planlösning oc...

Visad

Flöjelbergsgatan 24, Lackarebäck

Restauranglokal för lunch/catering finns att hyra med bra lä...

Visad

Första Långgatan 30, Centrum

Unikt tillfälle att hyra en stor sammanhängande yta med bra ...

Visad

Första Långgatan 28 B, Centrum

Välkommen till en mycket fin lokal belägen i Linnéområdet. P...

Visad

Gillbergsgatan 3, Kvarnberget

Ljus butikslokal med bra lagerytor belägen på markplan. Fler...

Visad

Götabergsgatan 6 A, Centrum

Trevligt kontor på Götabergsgatan i Vasastaden/Avenyområdet....

Visad

Hulda Mellgrens gata 11, Högsbo/Sisjön

Mycket fint kontor/showroom finns att hyra med bra läge i Hö...

Visad