Fastighets AB Balder

Konton
Uthyrare
Susanna Essunger

Susanna.Essunger@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 52

Madeleine Norrby

Madeleine.norrby@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 34

Peter Liljeros

Peter.Liljeros@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 47

Kevin Holgersson

kevin.holgersson@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 29

Malin Andersson

malin.andersson@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 54

Victor Wibreus

victor.wibreus@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 69

Daniel Fredlund

daniel.fredlund@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 51

Lotta Lennerö

Lotta.Lennero@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 41

Max Hultin

max.hultin@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 26

Niclas Gustafsson

Niclas.Gustafsson@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 19

Lizet Schoultz

lizet.schoultz@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 36

Liselott Pålsson

Liselott.Palsson@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 32

Uthyrning Tranås

info.tranas@balder.se

020-15 11 51 / 0140-654 80

Uthyrning Sundsvall

info.sundsvall@balder.se

020-15 11 51 / 060-55 45 29

Mikael Josefsson

Mikael.Josefsson@balder.se

020-15 11 51 / 0515-72 14 87

Roger Tång

roger.tang@balder.se

020-15 11 51 / 054-14 81 82

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Sandra Hassel

sandra.hassel@balder.se

020-15 11 51 / 0589-884 73

Tomas Lindqvist

tomas.lindqvist@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 85

Hyresavdelningen Gävle

info.gavle@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 81

Jenny Liljehult

jenny.liljehult@balder.se

020-15 11 51 / 0221-377 87

Magnus Munter

magnus.munter@balder.se

020-15 11 51 / 0589-884 71

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Peter Larsson

Peter.Larsson@balder.se

020-15 11 51 / 060-52 45 68

Lena Fagerland

Lena.fagerland@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 71

Niklas Billing

Niklas.Billing@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 36

Dennis Rosvall

Dennis.rosvall@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 38

Kristian Björkman

Kristian.Bjorkman@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 89

Jacob Trattner

jacob.trattner@balder.se

020-15 11 51 / 031-83 94 71

Hanna Edlund

hanna.edlund@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 99

Artiklar
Lokaler

Västra gatan 57, Kungälv

På Västra Gatan i Kungälv ligger denna butikslokal, den har ...

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Välkommen till detta trevliga och yteffektiva kontor med en ...

Visad

Västra gatan 57, Kungälv

På Västra Gatan i Kungälv ligger den här butikslokalen i vår...

Visad

Bryngelsgatan 6, Fredriksberg

485 kvm lokal med många möjligheter. De ljusa ytorna lämpar ...

Visad

Kungsportsavenyn 17, Centrum

På tredje våningen i denna representativa fastighet i korsni...

Visad

Petter Heléns Gata 2, Skövde

Huset är uppdelat i 3 våningar. Hiss finns i huset. Kontoren...

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Doterödsvägen 40, Doteröd

Lager att hyra i Doteröds industriområde. I utkanten av cent...

Visad

Kåsatorpsvägen 5, Skövde

Kontor med luftiga ytor om 608 kvm beläget på andra våningen...

Visad

Norra Ågatan 26 C, Lackarebäck

Yteffektiv lokal med bra strategiskt läge nära påfart till E...

Visad

Strandgatan 77, Kungälv

Förråd om 33 kvm i Kungälv.

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Odengatan 19, Centrum

Större lokal med flera mindre/medelstora rum, skulle fungera...

Visad

Gillbergsgatan 3, Kvarnberget

Ljus butikslokal med bra lagerytor belägen på markplan. Fler...

Visad

Vassgatan 2 A, Marieholm

Stort och yteffektivt kontor med blandad planlösning på ett ...

Visad

Sofierogatan 3 D, Gårda

Välkommen till Kanold kontorshotell. Bra läge med närhet til...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Trevlig butikslokal mitt på Torslanda Torg. Butiken kan dela...

Visad

Torslanda torg 2, Hisingen

Trevlig butikslokal med stora fönster mot gatan. Lokalen är ...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Välkommen att hyra en större yta på Torslanda Torg. Mycket l...

Visad

J A Wettergrens gata 7, Högsbo/Sisjön

Kombilokal med bra läge i Högsbo. Lagerdelen är på ca 185 kv...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Trevliga kontorslokaler med närhet till leden. Med sitt läge...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Trevliga kontorslokaler med närhet till leden. Med sitt läg...

Visad

Storgatan 15, Centrum

Välkommen till Tranås vackra huvudgata; Storgatan. Levande s...

Visad

Beckhemsvägen 10, Stoeryd

Här kan du bedriva din verksamhet. Optimalt utrymme som pass...

Visad

Beckhemsvägen 12 A, Stoeryd

Vill du göra något extra för våra ungdomar i vårt fina områd...

Visad