Fastighets AB Balder

Konton
Kontaktpersoner
Malin Andersson

malin.andersson@balder.se

040-600 96 54 / 072-226 74 31

Kalle Nurmos

kalle.nurmos@balder.se

08-735 37 31 / 072-569 35 25

Daniel Fredlund

daniel.fredlund@balder.se

040-600 96 51 / 072-248 09 64

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

0500-47 88 51 / 072-226 74 41

Kevin Holgersson

kevin.holgersson@balder.se

031-83 94 88 / 072-569 35 39

Lukas Danielsson

Lukas.Danielsson@balder.se

031-83 94 59 / 072-597 07 85

Mathias Bohlin

mathias.bohlin@balder.se

026-54 55 85 / 072-226 75 45

Anders Kaulich

Anders.Kaulich@balder.se

060-52 45 68 / 076-146 10 22

Erik Veide

Erik.veide@balder.se

08-735 37 44 / 072-226 75 26

Thomas Emilsson

Thomas.Emilsson@balder.se

0500-46 88 40 / 072-569 35 88

Alexander Svensson

Alexander.svensson@balder.se

040-600 96 61 / 072-569 35 87

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

0500-47 88 51 / 072-226 74 41

Ronnie Larsson

Ronnie.Larsson@balder.se

042-569 44 / 072-226 74 96

Rasmus Sahlberg

Rasmus.Sahlberg@balder.se

031-83 94 82 / 072-226 74 10

Lokaler

Doterödsvägen 40, Doteröd

Lager med takhöjd på ca 6 m finns att hyra i Doteröds indust...

Visad

Kåsatorpsvägen 5, Skövde

Kontor med luftiga ytor om 608 kvm beläget på andra våningen...

Visad

Norra Ågatan 26 C, Lackarebäck

Yteffektiv lokal med bra strategiskt läge nära påfart till E...

Visad

Sofierogatan 3 D, Gårda

Välkommen till Kanold kontorshotell. Bra läge med närhet til...

Visad

Nygatan 14, Centrum

Välplanerade 108 kvm i centrum.

Visad

Nya Torget 3, Centrum

Bakar du mycket hemma till släkt och vänner och vill utveckl...

Visad

Kungsgatan 41, Centrum

Välkommen till Dahlgrenska huset ett kontorshotell mitt i ce...

Visad

Kåsatorpsvägen 5, Skövde

Öppen planlösning med skyltläge mot väg 49. Flera ingångar t...

Visad

Österlånggatan 44, Centrum

Butikslokal med bra läge i centrala Trollhättan, ett stenkas...

Visad

Första Långgatan 28 B, Centrum

Välkommen till en mycket fin lokal belägen i Linnéområdet/Ma...

Visad

Fabriksgatan 7, Gårda

Superfint kontor beläget på översta våningen i huset.

Visad

Strandgatan 77, Centrum

Tillfälle att hyra en fin butikslokal i centrala Kungälv.

Visad

Norra Drottninggatan 26, 28, Uddevalla

Möjlighet att hyra restauranglokal på Uddevallas bästa läge!

Visad

Exportgatan 47 B, Hisingen

En väldisponerad yta nära E6 fördelad på två våningsplan med...

Visad

J A Wettergrens gata 7, Högsbo/Sisjön

Lager/verkstads lokal om 1 400 kvm med mycket bra läge i Hög...

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Motorgatan 1, Hisingen

Nu finns möjlighet att hyra butik om 70 kvm på populära Back...

Visad

Petter Heléns Gata 2, Skövde

Kontorsrum samsas med öppna ytor och konferensrum i denna fa...

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Fint och yteffektivt kontor med härlig utsikt över Göta Älv.

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Välkommen till en lokal med stor potential och bra strategis...

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Välkommen till en effektiv och fin lokal och bra strategiskt...

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Välkommen till en lokal med stor potential och bra strategis...

Visad

Norra Ågatan 26 C, Lackarebäck

Välkommen till en effektiv och fint renoverad kontorsyta med...

Visad

Vassgatan 3, Marieholm

Välkommen till en effektiv lager/verkstadslokal med två port...

Visad

Norra Ågatan 26 C, Lackarebäck

Välkommen till en trevlig lokal med effektiv planlösning och...

Visad