Fastighets AB Balder

Konton
Uthyrare
Susanna Essunger

Susanna.Essunger@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 52

Madeleine Norrby

Madeleine.norrby@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 34

Peter Liljeros

Peter.Liljeros@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 47

Malin Andersson

malin.andersson@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 54

Daniel Fredlund

daniel.fredlund@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 51

Lotta Lennerö

Lotta.Lennero@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 41

Max Hultin

max.hultin@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 26

Lizet Schoultz

lizet.schoultz@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 36

Liselott Pålsson

Liselott.Palsson@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 32

Uthyrning Tranås

info.tranas@balder.se

020-15 11 51 / 0140-654 80

Uthyrning Sundsvall

info.sundsvall@balder.se

020-15 11 51 / 060-55 45 29

Mikael Josefsson

Mikael.Josefsson@balder.se

020-15 11 51 / 0515-72 14 87

Roger Tång

roger.tang@balder.se

020-15 11 51 / 054-14 81 82

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Sandra Hassel

sandra.hassel@balder.se

020-15 11 51 / 0589-884 73

Tomas Lindqvist

tomas.lindqvist@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 85

Hyresavdelningen Gävle

info.gavle@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 81

Jenny Liljehult

jenny.liljehult@balder.se

020-15 11 51 / 0221-377 87

Magnus Munter

magnus.munter@balder.se

020-15 11 51 / 0589-884 71

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Lena Fagerland

Lena.fagerland@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 71

Niklas Billing

Niklas.Billing@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 36

Dennis Rosvall

Dennis.rosvall@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 38

Kristian Björkman

Kristian.Bjorkman@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 89

Jacob Trattner

jacob.trattner@balder.se

020-15 11 51 / 031-83 94 71

Hanna Edlund

hanna.edlund@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 99

Henrik Åborn

Henrik.aborn@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 16

Artiklar
Lokaler

Västra gatan 57, Kungälv

På Västra Gatan i Kungälv ligger denna butikslokal, den har ...

Visad

Västra gatan 57, Kungälv

På Västra Gatan i Kungälv ligger den här butikslokalen i vår...

Visad

Bryngelsgatan 6, Fredriksberg

485 kvm lokal med många möjligheter. De ljusa ytorna lämpar ...

Visad

Kungsportsavenyn 17, Centrum

På tredje våningen i denna representativa fastighet i korsni...

Visad

Petter Heléns Gata 2, Skövde

Huset är uppdelat i 3 våningar. Hiss finns i huset. Kontoren...

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Doterödsvägen 40, Doteröd

Lager att hyra i Doteröds industriområde. I utkanten av cent...

Visad

Kåsatorpsvägen 5, Skövde

Kontor med luftiga ytor om 608 kvm beläget på andra våningen...

Visad

Norra Ågatan 26 C, Lackarebäck

Yteffektiv lokal med bra strategiskt läge nära påfart till E...

Visad

Strandgatan 77, Kungälv

Förråd om 33 kvm i Kungälv.

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Odengatan 19, Centrum

Större lokal med flera mindre/medelstora rum, skulle fungera...

Visad

Gillbergsgatan 3, Kvarnberget

Ljus butikslokal med bra lagerytor belägen på markplan. Fler...

Visad

Vassgatan 2 A, Marieholm

Tillfälle att hyra ett helt våningsplan med mycket bra läge ...

Visad

Sofierogatan 3 D, Gårda

Välkommen till Kanold kontorshotell. Bra läge med närhet til...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Trevlig butikslokal mitt på Torslanda Torg. Butiken kan dela...

Visad

Torslanda torg 2, Hisingen

Butikslokal om ca 75 kvm belägen på Torslanda Torg. Lokalen ...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Välkommen att hyra en större yta på Torslanda Torg. Yta för ...

Visad

J A Wettergrens gata 7, Högsbo/Sisjön

Kombilokal med bra läge i Högsbo. Lagerdelen är på ca 185 kv...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Trevliga kontorslokaler med närhet till leden. Med sitt läge...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Trevliga kontorslokaler med närhet till leden. Med sitt läg...

Visad

Beckhemsvägen 10, Stoeryd

Här kan du bedriva din verksamhet. Optimalt utrymme som pass...

Visad

Beckhemsvägen 12 A, Stoeryd

Vill du göra något extra för våra ungdomar i vårt fina områd...

Visad

Storgatan 21, Centrum

Behöver du extra utrymme till ditt företag eller firma? Lätt...

Visad

Beckhemsvägen 6, Stoeryd

Här finns en lokal som passar dig som önskar ett aktivitetce...

Visad