Fastighets AB Balder

Konton
Uthyrare
Susanna Essunger

Susanna.Essunger@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 52

Madeleine Norrby

Madeleine.norrby@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 34

Peter Liljeros

Peter.Liljeros@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 47

Malin Andersson

malin.andersson@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 54

Daniel Fredlund

daniel.fredlund@balder.se

020-15 11 51 / 040-600 96 51

Lotta Lennerö

Lotta.Lennero@balder.se

020-15 11 51 / 08-735 37 41

Max Hultin

max.hultin@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 26

Maria Ljungberg

maria.ljungberg@balder.se

020-15 11 51 / 0520-47 30 98

Liselott Pålsson

Liselott.Palsson@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 32

Uthyrning Sundsvall

info.sundsvall@balder.se

020-15 11 51 / 060-55 45 29

Roger Tång

roger.tang@balder.se

020-15 11 51 / 054-14 81 82

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Tomas Lindqvist

tomas.lindqvist@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 85

Hyresavdelningen Gävle

info.gavle@balder.se

020-15 11 51 / 026-54 55 81

Angelica Hein

Angelica.Hein@balder.se

020-15 11 51 / 0500-47 88 51

Lena Fagerland

Lena.fagerland@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 99 71

Dennis Rosvall

Dennis.rosvall@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 38

Kristian Björkman

Kristian.Bjorkman@balder.se

020-15 11 51 / 031-10 95 89

Jacob Trattner

jacob.trattner@balder.se

020-15 11 51 / 031-83 94 71

Henrik Åborn

Henrik.aborn@balder.se

020-15 11 51 / 08-508 837 16

Björn Åberg

Bjorn.Aberg@balder.se

020-15 11 51 / 042-17 21 38

Kevin Holgersson

kevin.holgersson@balder.se

020-15 11 51 / 031-83 94 88

Artiklar
Lokaler

Västra gatan 57, Kungälv

På Västra Gatan i Kungälv ligger denna butikslokal, den har ...

Visad

Västra gatan 57, Kungälv

På Västra Gatan i Kungälv ligger den här butikslokalen i vår...

Visad

Petter Heléns Gata 2, Skövde

Huset är uppdelat i 3 våningar. Hiss finns i huset. Kontoren...

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Doterödsvägen 40, Doteröd

Lager att hyra i Doteröds industriområde. I utkanten av cent...

Visad

Kåsatorpsvägen 5, Skövde

Kontor med luftiga ytor om 608 kvm beläget på andra våningen...

Visad

Norra Ågatan 26 C, Lackarebäck

Yteffektiv lokal med bra strategiskt läge nära påfart till E...

Visad

Gillbergsgatan 3, Kvarnberget

Ljus butikslokal med bra lagerytor belägen på markplan. Fler...

Visad

Sofierogatan 3 D, Gårda

Välkommen till Kanold kontorshotell. Bra läge med närhet til...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Trevlig butikslokal mitt på Torslanda Torg. Butiken kan dela...

Visad

Torslanda torg 2, Hisingen

Butikslokal om ca 75 kvm belägen på Torslanda Torg. Lokalen ...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Välkommen att hyra en större yta på Torslanda Torg. Yta för ...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Trevliga kontorslokaler med närhet till leden. Med sitt läge...

Visad

Nygatan 14, Centrum

Bara några steg från Stora Torget i Mariestad sitter du på 1...

Visad

J A Wettergrens gata 7, Högsbo/Sisjön

Lager/verkstads lokal med mycket bra läge i Högsbo. Lokalen ...

Visad

Torslanda torg 2-6, Hisingen

Trevlig och yteffektiv kontorslokal om ca 147 kvm finns att ...

Visad

Kungsgatan 56, Centrum

Välkommen till ett mycket fint kontorshotell mitt i centrala...

Visad

Sofierogatan 3 D, Gårda

Välkommen till Kanold kontorshotell. Bra läge med närhet til...

Visad

Nya Torget 3, Centrum

Bakar du mycket hemma till släkt och vänner och vill utveckl...

Visad

Norra Hamngatan 36, Centrum

Yteffektivt kontor med fina ytskikt om 140 kvm mitt i centra...

Visad

Sisjö Kullegata 8, Högsbo/Sisjön

Välkommen till ett trevligt kontorshotell med mycket bra läg...

Visad

Kungsgatan 34, Centrum

Unik möjlighet att utforma ert nya kontor mitt i City. Hela ...

Visad

Saabvägen 3, Malöga

I Malöga industriområde strax norr om Trollhättan finner vi ...

Visad

Bultgatan 38, Rollsbo

Välkommen till en trevlig fastighet med en mix av olika före...

Visad

Första Långgatan 28, Centrum

Välkommen till en fin kontorsyta med effektiv planlösning oc...

Visad