Einar Mattsson Byggnads AB

Konton
Uthyrare
Johan Kjerr

johan.kjerr@einarmattsson.se

08-586 266 46 / 08-586 266 46

Mikael Palm

mikael.palm@einarmattsson.se

08-586 265 92 / 08-586 265 92

Rikard Lundberg Popupagency

rikard@popupagency.se

076-251 40 00 / 076-251 40 00

Elsa Merhawi

elsa.merhawi@eu.jll.com

070-430 46 35 / 070-430 46 35

Emil Eriksson

emil.eriksson@einarmattsson.se

08-586 263 00 / 08-586 263 00

Anna Westerlund

anna.westerlund@einarmattsson.se

08-586 266 93 / 08-586 266 93

Artiklar
Lokaler

Sankt Paulsgatan 2, Södermalm

Butikslokaler ca 250-560 kvm. Kontorslokaler 250kvm-800 kvm...

Visad

Kungsholmsgatan 9, Kungsholmen

Omgivning/naturEndast fem minuter från alla kommunikationer ...

Visad

Atterbomsvägen 44, Kungsholmen

Ytan på 84 kvm är uppdelad i två större rum i olika nivåer, ...

Visad

Åsögatan 144, Södermalm

Fint läge i närheten av Medborgarplatsen.

Visad

Kapellgränd 3, Södermalm

Lokalen har mekanisk ventilation installerad. Garage finns i...

Visad

Skånegatan 63, Södermalm

Mitt på Södermalm i hjärtat av SoFo.

Visad

Kavallerivägen 4E, Rissne

Fyll i intresseanmälan här så kontaktar vi dig!

Visad

Norra Stationsgatan 76, Hagastaden

Detta är den största lokalen i vårt projekt och fördelas med...

Visad

Hagaesplanaden 56, Hagastaden

Detta är en lokal med hörnexponering mot den nya Norra Stati...

Visad

Gävlegatan 30, Hagastaden

Detta är en ljus och effektiv lokal som mynnar mot den nya s...

Visad